Firma Foto Serwis funkcjonuje od 1985 r., jednakże jej właściciel Ryszard Banaszewski zaistniał w branży fotograficznej już w 1979. Tworzył on rodzinny biznes wraz z żoną Barbarą.

Młodzieńczy zapał i fascynacja fotografią, z biegiem lat przerodziła się w pełen profesjonalizm.

Dużym atutem pierwszego lokalu znajdującego się przy ul. Piwnej 3 w Łapach było atelier i wykonywane w nim zdjęcia profesjonalne: komunijne, rodzinne, ślubne, ale nie tylko. Chyba większość z nas znajdzie w swych zbiorach, zdjęcie dziecka w wiekopomnym wiklinowym koszyku :)

Na przestrzeni lat firma rozszerzyła asortyment o akcesoria fotograficzne, takie jak: albumy, ramki czy baterie. Zbiegło się to ze zmianą siedziby na ul. Gen. Wł. Sikorskiego 48, która nastąpiła w 1996 r.

Po roku 2003, Foto Serwis wszedł w erę cyfrową. Dwa lata później utworzyliśmy filię w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Długiej, jednak w 2009 r. przenieśliśmy się na ul. Jagiellońską 8.


Obecnie posiadamy najlepszej jakości maszyny cyfrowe FUJIFILM DIGITAL MINILABY Frontier, co sprawia, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. W 2009 r. rozszerzyliśmy działalność o videofilmowanie.

Głęboko wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm będzie w dalszym ciągu owocował zadowoleniem naszych stałych, jak i nowych klientów.